• English

Festival pro ženy

Festival pro ženy

Ženy jako křehké, vnadné bytosti. Mám vás rád a chci vás vidět kvést. I muže mám rád. Když jsem dostatečně vědomý a pozorný, všímám si, že jinak.

Na tomhle festivalu jsem se právě sešel i s chlapy. Jedno setkání na mě hodně zapůsobilo – kluk, kterému jsem na první pohled nešel pod fousy. A vím proč, my si to zvládli v tomhle otevřeném prostředí vyříkat. Sdělil mi, že si do mě vlastně promítl své obavy z žen. Divily byste se, co v sobě nosíme. My chlapi nejsme nezranitelní.

A nakonec jsme skončili my dva jediní tančíce s davem žen do rytmů bubnů a veselí :).

Proč tenhle příspěvek ale píšu – jedna z přednášek byla nazvaná „Po čem muži touží“. Sál byl nabitý ženami dychtivých vědět, jak své polovičce přinést štěstí. Chtěl jsem prožít energii žen, které doufají v návod, jak se víc oddat nám mužům, a skrze to přičichnout k vlastní spokojenosti.

Můžete stokrát hádat, co si všechny dívky a ženy odnesly za jediné skutečné moudro: Každý muž touží po skutečné Ženě. Každé dítě chce opravdou matku. To pro nás můžete dělat. Buďte samy sebou, myslete na své štěstí, svou ženskost, svou radost. Tohle jediné může rozproudit i Muže v nás.