• English

Jak bude koučování probíhat?

Opravdu zásadních témat v životě je jen pár. Proto jednomu takovému věnujeme hned první setkání, abyste poznali, jak funguje koučovací rozhovor, jaké jsou jeho benefity a co konkrétně Vám přináší. V neposlední řadě i to, jak si navzájem lidsky sedneme.

Pokud se rozhodnete pokračovat vstříc koučovací sérii, tedy individuálně domluvenému počtu setkání, na těch pak budeme systematicky pracovat na dalších, osobních nebo profesních, cílech.

V průběhu času si vytvoříte nové návyky a udržíte motivovanost. Možná sami znáte svou tendenci se pro něco nadchnout, ale ve chvílích uspokojení, anebo naopak neúspěchu, polevit. Neexistuje :).

IMG_20190930_151731_resized_20190930_031747924

A co můžete rozhodně čekat?

1. Buďte sama / sám sebou

Vy zůstáváte expertem na svůj život. Klíč máte v sobě, nehledejte ho u kamarádů nebo u maminky. Jen se dokázat otevřít a najít zdroj své vnitřní síly. A pak jednat v souladu se svým nitrem.

2. Nečekejte rady do života

Některé úžasné cesty mohou být objeveny teprve poté, co chvíli bloudíme. Jako Váš kouč Vám nebudu radit. Neznám zákoutí Vaší mysli tak dobře, jako Vy. Ani radit, ani hodnotit – to pro Vás rád udělám.

3. Profesionální a efektivní

Já povedu koučovací proces. Můžete se tak soustředit čistě na zadávané otázky a možná budete překvapeni, jak se z těchto malých dílků poskládá celý Váš pravý život.

4. Od Vašich snů k cíli

Je tohle Váš sen, skutečně jste se pro tohle narodili? A jak takové ryzí přání přeměnit do konkrétní akce? Neodejdete z našeho setkání, aniž byste si první z kroků k takovému snu poznamenali do kalendáře.

5. Minulost hoďte za hlavu

Veškeré naše rozhovory se budou upínat spíše na přítomnost a budoucnost než na minulost. Na akutní témata i dlouhodobé cíle. Tam, kam člověk věnuje svou pozornost, dostavují se výsledky.

6. Nebojte se úspěchu

A až Vás nachytám na úspěchu, budete mít za úkol se odměnit.

Ceny koučování

První nezávazné sezení zdarma
Sezení (75 min.) 2 000 Kč
Koučovací série 8 sezení 14 000 Kč

Mějte na paměti, že peníze investujete do vlastního rozvoje. Jak? Osvojíte si vlastní způsob řešení Vašich témat. A to je zajímavá dovednost, co říkáte?

Koučovací série se platí dopředu, storno možné maximálně 24 hodin před sezením.