• English

Jak bude naše práce vypadat?

Během úvodního seznamovacího setkání zjistíte, jak funguje koučovací rozhovor a co Vám přinese. V neposlední řadě zjistíme i to, jak si navzájem lidsky sedneme.

Pokud ucítíte “zážeh”, má smysl domluvit si koučovací sérii – tedy individuálně domluvený počet setkání. S určitou frekvencí se budeme vídat nebo si volat tak, abychom “spolu strávili” dostatečně dlouhý čas. Třeba čtvrt roku. Dost dlouho na to, aby se ve Vašem vztahu odehrály zásadní změny.

V průběhu času v sobě objevíte navíc mnohé, co se netýká čistě vztahu. Co Vám brání, co Vás popohání, kudy se ubírat a kam směřovat. Pravidelností udržíme Vaše odhodlání vytrvat…

IMG_20190930_151731_resized_20190930_031747924

Na co se můžete spolehnout?

1. Buďte sama / sám sebou

Vy zůstáváte expertem na svůj život. Klíč máte v sobě, nespoléhejte dál na kamarády nebo na maminku. Ti Vám byli po boku nejspíš doteď a kam Vás to přivedlo?

2. Nečekejte rady do života

Některé úžasné cesty objevíme až poté, co chvíli bloudíme. Jako Váš kouč Vám nebudu radit. Neznám zákoutí Vaší mysli tak dobře, jako Vy. Ani radit, ani hodnotit – to pro Vás rád udělám.

3. Profesionální a efektivní

Já povedu koučovací proces. Můžete se tak soustředit čistě na zadávané otázky a možná budete překvapeni, jak se z těchto malých dílků poskládá nová úchvatná kapitola Vašeho života.

4. Od snů k cíli

Máte představu o ideálním vztahu, ale zatím Vás to jen bolí. Dá se v tak jemné záležitosti, jakou je partnesrtví, láska, opravdu něco “činit”? Neodejdete z našeho setkání, aniž byste si první z kroků k takovému snu poznamenali do kalendáře.

5. Minulost hoďte za hlavu

Veškeré naše rozhovory se budou upínat spíše na přítomnost a budoucnost než na minulost. Ta jen zbytečně svazuje.

Tam, kam člověk věnuje svou pozornost, dostavují se výsledky.

6. Nebojte se úspěchu

Vy tvoříte svůj vztah z 50%. Slušná porce na to ho ovlivnit. Dej se do toho a půl je hotovo! Zkus si jen představit, co Tě asi čeká!

Ceny koučování

První nezávazné sezení zdarma
Sezení (75 min.) 2 000 Kč
Koučovací série 8 sezení 14 000 Kč

Můj záměr je v první řadě pomoci, až v další řadě tvořit byznys.

Proto, pokud potřebuješ pomocnou ruku, ale bude Ti zatěžko, zvlášť opakované, konzultace platit, dej si tu práci a předlož mi svůj čestný návrh. Jsem otevřený domluvě.