• English

Jak bude naše práce vypadat?

Během úvodního seznamovacího setkání zjistíte, jak funguje koučovací rozhovor a co vám přinese. V neposlední řadě poznáme i to, jak si navzájem lidsky sedneme.

Pokud ucítíte “zážeh”, má smysl domluvit si pokračování – jestli budu vaší pohotovostí nebo pravidelnou prevencí. S určitou frekvencí se můžeme vídat nebo si volat tak, abychom “spolu strávili” dostatečně dlouhý čas. Dost dlouho na to, aby se ve vašem vztahu, životě, v TOBĚ samé, odehrály zásadní změny.

V průběhu času v sobě můžete objevit víc, než o čem doteď přemýšlíte. Co vám brání, co vás popohání, kudy se ubírat a kam směřovat. Pravidelností udržíme vaše odhodlání vytrvat…

IMG_20190930_151731_resized_20190930_031747924

Na co se můžete spolehnout?

1. Buďte sama / sám sebou

Vy zůstáváte expertem na svůj život. Klíč máte v sobě, nespoléhejte dál na kamarády nebo na maminku. Ti vám byli po boku nejspíš doteď a kam vás to přivedlo?

2. Nečekejte rady do života

Některé úžasné cesty objevíme až poté, co chvíli bloudíme. Jako váš kouč vám nebudu radit. Neznám zákoutí vaší mysli tak dobře, jako vy. Ani radit, ani hodnotit – to pro Vás rád udělám.

3. Profesionální a efektivní

Já povedu koučovací proces. Můžete se tak soustředit čistě na zadávané otázky a možná budete překvapeni, jak se z těchto malých dílků poskládá nová úchvatná kapitola vašeho života.

4. Od snů k cíli

Máte představu o ideálním vztahu, ale zatím vás to jen bolí. Dá se v tak jemné záležitosti, jakou je partnesrtví, láska, opravdu něco “činit”? Neodejdete z našeho setkání, aniž byste si první z kroků k takovému snu poznamenali do kalendáře.

5. Minulost hoďte za hlavu

Veškeré naše rozhovory se budou upínat spíše na přítomnost a budoucnost než na minulost. Ta jen zbytečně svazuje.

Tam, kam člověk věnuje svou pozornost, dostavují se výsledky.

6. Nebojte se úspěchu

Vy tvoříte svůj vztah z 50%. Slušná porce na to ho ovlivnit. Dej se do toho a půl je hotovo! Zkus si jen představit, co Tě asi čeká!

Cena koučování

Sezení (75 min.) 1 500 Kč

Můj záměr je v první řadě pomoci, až v další řadě tvořit byznys. Pokud si nemůžeš dovolit tuhle částku zaplatit, i tak se mi ozvi a domluvíme se.