• English

Jak bude naše práce vypadat?

Během úvodního seznamovacího setkání zjistíš, jak funguje koučovací rozhovor a co Ti může přinést. Hodně důležité je i to, jak si navzájem lidsky sedneme.

Pokud ucítíš „zážeh“, má smysl domluvit si pokračování – ať už budu Tvou pohotovostí nebo pravidelnou prevencí. S určitou frekvencí se můžeme vídat nebo si volat tak, abychom „spolu strávili“ dostatečně dlouhý čas. Dost dlouho na to, aby se ve Tvém vztahu, životě, v TOBĚ samé, odehrály zásadní změny.

V průběhu času v sobě můžeš objevit víc, než o čem doteď přemýšlíš. Co Ti brání, co Tě popohání, kudy se ubírat a kam směřovat. Pravidelností udržíme Tvé odhodlání vytrvat…

IMG_20190930_151731_resized_20190930_031747924

Na co se můžeš spolehnout?

1. Buď sama / sám sebou

Ty zůstáváš expertem na svůj život. Klíč máš v sobě, odpovědnost nepatří kamarádům ani mamince. Ti byli po Tvém boku doteď a kam Tě to přivedlo?

2. Nečekej rady do života

Některé úžasné cesty objevíme až poté, co chvíli bloudíme. Já nemám patent na rozum,  natožpak na zákoutí Tvé mysli. Ani radit, ani hodnotit – to pro Tebe rád udělám.

3. Profesionální a efektivní

Provedu Tě tím. Ty se tak můžeš soustředit jen na své momentální pocity, které vyvolají mé otázky. Možná Tě překvapí, jak se z těchto malých dílků poskládá nová úchvatná kapitola Tvého života.

4. Od snů k cíli

Máš představu o ideálním vztahu, ale zatím Tě to akorát bolí. Dá se v tak jemné záležitosti, jakou je partnerství, láska, jít opravdu něčemu vstříc? Neodejdeš z našeho setkání bez domácího úkolu.

5. Minulost hoď za hlavu

Veškeré naše rozhovory se budou upínat spíše na přítomnost a budoucnost než na minulost. Ta nás zbytečně svazuje.

Tam, kam člověk věnuje svou pozornost, dostavují se výsledky.

6. Tvá snaha, Tvůj úspěch

Tvoříš svůj vztah z 50%. Dost na to ho pozdvihnout. Dej se do toho a půl je hotovo! Pak už jen s rukama za hlavou pozoruj, co to udělá s Tvým protějškem. Změna = láska, ignorace = odchod.

Cena koučování

Sezení (60 min.) 1 000 Kč

Můj záměr je v první řadě pomoci, až v další řadě tvořit byznys. Pokud si nemůžeš dovolit tuhle částku zaplatit, i tak se mi ozvi a domluvíme se.