• English

Úleva

Osvobodíte se od závislosti na druhých. Uvědomíte si, že hlavně sami za sebe jste strůjcem svého štěstí. Oprášíte svou volnost, své vášně a sny.

Partnerská krize otevírá dveře

Přestaňte žít svůj život, jakoby o nic nešlo! Buď za svůj vztah zabojujte, nebo ho nechte padnout na dno. Cokoliv mezi je dál… akorát vztah bez lásky.

Cesta k sobě

Nový začátek vám vlije krev do žil. Dokážete ještě vůbec myslet sami na sebe? S radostí a ohnivě! Vraťte se k autentickému životu. Už nehledejte, nacházejte se!

Kouč: “Jak se rozejít”…

Poměrně jednoduchou technikou koučování mohu pomoci k pozitivním změnám v životě každému, kdo se někde nachází a chce být někde jinde. Malé krůčky anebo dechberoucí průlom. Tak, jak si sami určíte.

Zmapujeme spolu Váš vztah v kontextu celého života – rodiny, financí, intimity, koníčků, samostatnosti… Vy sami popíšete své ryzí priority a najdeme zdroj síly a odhodlání ve Vás. Čekají nás příjemné i náročné rozhovory. No a Vás potom akce, aby se věci daly do pohybu. Směrem, kterým ukážete opět Vy.

Koučování mě zajímá více
IMG_0655
fotka

… “i když miluji”

Vaše nespokojenost je dobrý základ. Přes všechny překážky Vás něco Vás nutí vydat se vstříc novému. Třeba ani v roli rodiče se necítíte dobře, intimita skomírá, dostáváte se do role oběti. Cítíte prázdno a dny šedivě plynou… A přitom něco ve Vás tolik touží!

Takže zřejmě jste ochotni s tím něco udělat. To je druhá podmínka. Stanu se Vám parťákem, který bude kráčet opodál, a když se na své cestě zamotáte, najdeme spolu opět správný směr.

Chci na první sezení zdarma