• English

Úleva

Osvobodíš se od očekávání druhých. Dojde Ti, že hlavně sami sobě jsi strůjcem svého štěstí. Oprášíš svou volnost, své hříchy a sny.

Krize otevírá dveře

“To bude dobrý”. “Žij tady a teď”…

Už máš plný zuby týhle cukrový vaty? Tak se seber a začni prožívat změnu. Hlavně sama v sobě.

Cesta k sobě

Nový začátek Ti vlije krev do žil. Dokážeš ještě vůbec myslet sama na sebe? S radostí a vášní! Vrať se ke svému autentickému já. Už nehledej, nacházej se!

Nepíšu poezii…

… jako můj praprapraděd, ale i tak mě těší postrčit lidi ke krásnějšímu životu. Po kapkách anebo strhující průtrží, tak, jak si sami určíte.

Přestaňte žít svůj život, jakoby o nic nešlo!

Osaháme spolu celou vaši bytost – kontext rodiny, partnerského vztahu, erotiky, pocitů… Vy budete znalcem svých motivů, obav, svého nitra; já povedu rozhovor. Čekají nás příjemné i náročné diskuse. No a vás potom akce, aby se věci daly do pohybu.

Koučování mě zajímá více
foto
IMG_0655

Není to pro všechny

Vaše nespokojenost je dobrý základ. Přes všechny překážky Vás něco Vás nutí vydat se vstříc novému. Ať už se necítíte dobře v roli rodiče, milenecký život je bída, vnímáte se víc a víc jako oběť. Cítíte prázdno a dny šedivě plynou… A přitom něco ve Vás tolik touží! Super kontrast, že?

Když jste tady u mě, zřejmě jste ochotni s tím něco udělat. To je druhá podmínka. Stanu se vám parťákem, který bude kráčet opodál, a když se na své cestě zamotáte, najdeme spolu opět správný směr.

Chci vyzkoušet první konzultaci