• English

Úleva

Osvobodíte se od očekávání druhých. Dojde vám, že hlavně sami sobě jste strůjcem svého štěstí. Oprášíte svou volnost, své hříchy a sny.

Partnerská krize otevírá dveře

Přestaňte žít svůj život, jakoby o nic nešlo! Buď za svůj vztah zabojujte, nebo otevřete oči a utečte z něj. Tak či onak, jakékoliv zemětřesení přinese změnu.

Cesta k sobě

Nový začátek vám vlije krev do žil. Dokážete ještě vůbec myslet sami na sebe? S radostí a vášní! Vraťte se ke svému autentickému já. Už nehledejte, nacházejte se!

Koučování umí úžasné věci…

Poměrně jednoduchou technikou koučování mohu pomoci k pozitivním změnám v životě každému, kdo se někde nachází a chce být někde jinde. Po kapkách anebo strhující průtrž. Tak, jak si sami určíte.

Osaháme spolu Váš vztah v kontextu celého života – rodiny, financí, erotiky, pocitů… Vy sami budete za znalce svých motivů, obav, záměrů, svého nitra; já povedu rozhovor. Čekají nás příjemné i náročné diskuse. No a Vás potom akce, aby se věci daly do pohybu. Směrem, kterým ukážete opět Vy.

Koučování mě zajímá více
IMG_0655
fotka

… ale není pro všechny

Vaše nespokojenost je dobrý základ. Přes všechny překážky Vás něco Vás nutí vydat se vstříc novému. Ať už se necítíte dobře v roli rodiče, milenecký život je bída, vnímáte se víc a víc jako oběť. Cítíte prázdno a dny šedivě plynou… A přitom něco ve Vás tolik touží! Super kontrast, že?

Když jste tady u mě, zřejmě jste ochotni s tím něco udělat. To je druhá podmínka. Stanu se vám parťákem, který bude kráčet opodál, a když se na své cestě zamotáte, najdeme spolu opět správný směr.

Chci na první sezení zdarma